נסיכות בני דוד חרלפ

משפחת חרלפ : עבר , הווה ועתיד

המשפחות המלכותיות

משפחת שאלתיאל

משפחת שאלתיאל היא משפחה מלכותית מצאצאי מר שאלתיאל מספרד . היא מיוחסת גם לצאצאי מכיר מנרבונה שגם היא מהשושלת של משפחת בית דוד .

משפחות המלכות

 כמו משפחת חרלפ , ישנן עוד משפחות הטוענות לכתר . ידועות משפחות דיין=נשיא , משפחת שאלתיאל , להם כתבי יחוש ומסורות להיותן ראויות למלכות . לשלשת משפחות אלה כתבי יחוש מראשי הגלות  שבבל . כמו כן ישנן משפחות נוספות המחשיבות את עצמן לצאצאים ישירים של דוד המלך בעיקבות השתייכותן לצאצאי רש"י או המהר"ל מפראג , כמו משפחות קצנלבוגן , אברבנאל ועוד . לכולם יש מקום של כבוד במלכות ישראל השלישית . 

כתב היחש של משפחת דיין

 כתב יחש זה נמצא בגניזה הקהירית ונכתב  בערך בשנת 1620

משפחת דיין = נשיא ,מארם צובה - חלב- צפון ארץ ישראל

 ידועה משפחת דיין של היום ,שמקורה מהעיר חלב בצפון מחוז סוריה , המחוז הצפוני של ארץ ישראל . כתב היחש של המשפחה נמצא בגניזה הקהירית וכן נכתב בספר            של ארם צובה . צאצא המשפחה ,ידידי הרב יוסף דיין , הוא צאצא ישיר של המשפחה וטוען למלכות, ובמקביל מפתח את " תורת מלכות ישראל השלישית " כרלוונטית ורצויה גם על פי החסרונות הרבים של השיטה הדמוקרטית היום והן על פי תורת ישראל וכמצוות המלכת מלך שהיא מצווה עיקרית בתרי"ג המצוות ואליה אנו נושאים את עיננו בתפילה שלוש פעמים ביום :"את צמח דוד עבדך מהרה תצמיח " ובברכת המזון :"ועל מלכות בית דוד משיחך ", במהרה בימינו אמן . הנסיך יוסף דיין חיבר את הספר " כס וכתר " . 

משפחת מכיר

מכיר היה מזרע בית דוד,מצאצאי בוסתנאי ראש הגלות בבבל ,שהובא לעיר נרבון בדרום צרפת בתקופת קארל הגדול, עובדה זו נזכרת בספר הקבלה של הראבד. בניו וצאצאיהם נקראו בשם המשפחה קלונימוס,ועליהם גם דיווח ר' בנימין מטודלה בספרו . בתחילת המאה ה-19, ,שונה בעיר טרייסט שבאיטליה שם המשפחה לקלימר . בספר התנ"ך המפואר של הקהילה היהודית בטרייאסט הופיע אילן היוחסין של משפחת קלימר.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA