משפחת חרלפ : עבר , הווה ועתיד
  www.charlap.022.co.il
נסיכות בני דוד חרלפ
יום ג', י’ באלול תשע”ח
    צור קשר  |  אודות  
21:19 (18/11/09) גדעון חרלפ
משפחת שאלתיאל היא משפחה מלכותית מצאצאי מר שאלתיאל מספרד . היא מיוחסת גם לצאצאי מכיר מנרבונה שגם היא מהשושלת של משפחת בית דוד .
11:11 (19/03/09) גדעון חרלפ
 כמו משפחת חרלפ , ישנן עוד משפחות הטוענות לכתר . ידועות משפחות דיין=נשיא , משפחת שאלתיאל , להם כתבי יחוש ומסורות להיותן ראויות למלכות . לשלשת משפחות אלה כתבי יחוש מראשי הגלות  שבבל . כמו כן ישנן משפחות נוספות המחשיבות את עצמן לצאצאים ישירים של דוד המלך בעיקבות השתייכותן לצאצאי רש"י או המהר"ל מפראג , כמו משפחות קצנלבוגן , אברבנאל ועוד . לכולם יש מקום של כבוד במלכות ישראל השלישית . 
11:24 (19/03/09) גדעון חרלפ
 כתב יחש זה נמצא בגניזה הקהירית ונכתב  בערך בשנת 1620
11:19 (19/03/09) גדעון חרלפ
 ידועה משפחת דיין של היום ,שמקורה מהעיר חלב בצפון מחוז סוריה , המחוז הצפוני של ארץ ישראל . כתב היחש של המשפחה נמצא בגניזה הקהירית וכן נכתב בספר            של ארם צובה . צאצא המשפחה ,ידידי הרב יוסף דיין , הוא צאצא ישיר של המשפחה וטוען למלכות, ובמקביל מפתח את " תורת מלכות ישראל השלישית " כרלוונטית ורצויה גם על פי החסרונות הרבים של השיטה הדמוקרטית היום והן על פי תורת ישראל וכמצוות המלכת מלך שהיא מצווה עיקרית בתרי"ג המצוות ואליה אנו נושאים את עיננו בתפילה שלוש פעמים ביום :"את צמח דוד עבדך מהרה תצמיח " ובברכת המזון :"ועל מלכות בית דוד משיחך ", במהרה בימינו אמן . הנסיך יוסף דיין חיבר את הספר " כס וכתר " . 
00:39 (12/06/09) גדעון חרלפ
מכיר היה מזרע בית דוד,מצאצאי בוסתנאי ראש הגלות בבבל ,שהובא לעיר נרבון בדרום צרפת בתקופת קארל הגדול, עובדה זו נזכרת בספר הקבלה של הראבד. בניו וצאצאיהם נקראו בשם המשפחה קלונימוס,ועליהם גם דיווח ר' בנימין מטודלה בספרו . בתחילת המאה ה-19, ,שונה בעיר טרייסט שבאיטליה שם המשפחה לקלימר . בספר התנ"ך המפואר של הקהילה היהודית בטרייאסט הופיע אילן היוחסין של משפחת קלימר.
חדשות
אישים במשפחה
כתב היחס =ספר יוחסין
מלכי יהודה
המשפחות המלכותיות
הרב יעקב משה חרלפ
חללי המשפחה
הרב חרלפ על פרשת השבוע מפי נינו הרב יעקב משה זק"ש