משפחת חרלפ : עבר , הווה ועתיד
  www.charlap.022.co.il
נסיכות בני דוד חרלפ
יום ג', י’ באלול תשע”ח
    צור קשר  |  אודות  
11:17 (18/03/12) גדעון חרלפ
אחרי עשור של דיונים דחה בית המשפט את טענותיה של רשות העתיקות כי כתובת יהואש מלכנו -מזויפת היא ! אם כן לפנינו כתובת מקורית של שיפוץ מקדשינו על ידי מלכנו זה .
12:34 (12/07/09) גדעון חרלפ
בשנים האחרונות הושקעו כספי משרד התיירות בפיתוח הנארטיב של הנבטים בנגב ובערבה . אולם נשכח מכולם כי הנגב יושב בראשונה על ידי מלכי יהודה . עשרות מצודות וישובים חקלאיים מתקופת הברזל , היא תקופת מלכי יהודה נמצאו בנגב , ממצודת ערד בצפון , דרך מצודות באיזור ירוחם , חוות וישובים חקלאיים ברמת מטרד , מקדש בכונתילת עג'רוד ועוד . מצודות ביטבתה ועד תל - אל חלייפה על שפת ים סוף , למעלה מחמש מאות אתרים מעידים על מפעל ההיתישבות של מלכי יהודה בנגב . מי ירים את הכפפה להנצחת מורשתם , לפחות ברמה שבה הונצחו הנבטים !!!
14:46 (27/05/09) גדעון חרלפ
 באילת  המקראית , היא עציון גבר על שפת  הים האדום ,נמצא על ידי הארכיאולוג נלסון גליק חותם סגלגל עם פיקטוגרם של איל וכתובת "ליתם ". וכרגיל על אף שגם הוא וגם פרופסור נחמן אביגד המנוח ייחסו חותם זה ליותם המלך , שהרי  הוא נמצא בתוך שכבה ארכיאולוגית מתקופת מלכי יהודה , לפתע הוא הפך לחותם של יתום אדומי "!! , האם הכחשת ספר מלכים חייבת להיות גם הכחשה של נוכחות המלך יותם , מבני העלייה מעולם האצילות, באילת ? 
08:24 (19/03/09) גדעון חרלפ
 רבים הם המכחישים של ממלכת דוד ואחריו שלמה המלך החכם מכל אדם . ההכחשה נובעת מאחר שלא נמצאו כתובות על ראשי משפחתינו אלה למעט מה שכתוב בנביאים ובתורה שבעל פה . לפני כעשור התגלתה כתובת של יהואש המלך בירושלים , כתובת אוטנטית מלפני כ-2800  בה נכתב על מפעלו של המלך יהואש לשיפוץ כללי של מקדש ירושלים . אולם משיקולים זרים של הכחשת קיומושל מקדש ירושלים הראשון ושל קבלת הזיוף הגדול של ארכאולוגים מפורסמים תבעה ראשות העתיקות את מוצא הכתובת למשפט בעבירת זיוף ......
חדשות
אישים במשפחה
כתב היחס =ספר יוחסין
מלכי יהודה
המשפחות המלכותיות
הרב יעקב משה חרלפ
חללי המשפחה
הרב חרלפ על פרשת השבוע מפי נינו הרב יעקב משה זק"ש